Chalupa Horní Podluží

Poptávka ubytování

Chalupa Horní Podluží

2 apartmány až pro 14 osob vhodné pro rodiny s dětmi
velká zahrada grilování venkovní posezení
parkování SKI areál Horní Podluží Wifi internet

Možnosti ubytování

Chalupa se nachází v klidné části města Horní Podluží, které je vstupní brannou Lužických hor. V blízkosti ubytování je velmi oblíbený lyžařský areál Horní Podluží, větrný mlýn Světlík, přírodní rezervace Velký rybník či kozí farma Žofín. Vedle chalupy vede cyklostezka, která Vás navede do krás Lužických hor a Českého Švýcarska. Okolní krajina vybízí ke každodenním výletům a je na Vás zda je podniknete na kole, běžkách nebo pěšími toulkami. Neměli byste opomenout návštěvu blízkého Tolštejnského panství a národního parku České Švýcarsko.

Na zahradě se nachází gril, ohniště a také rybníček. Chalupu lze pronajmout celou, nebo jako 2 samostatné apartmány.

 

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 14 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Chalupa je rozdělena do dvou samostatných jednotek (apartmánů) rozdělených schodištěm a dveřmi. Každé patro má vlastní ložnice, obývací místnost s krbem, koupelnu a kuchyň.

Apartmán s terasou se nachází v přízemí s možností vstupu do zahrady. Vybavený vším potřebným k pohodlnému pobytu. Některé ložnice jsou průchozí. Dva apartmány v domě mají pouze společný vchod jinak jsou na sobě nezávislé ( oddělené schodištěm a dveřmi). V případě zájmu a dostupnosti si lze pronajmout celý objekt.

Apartmán s výhledem do zahrady se nachází v patře. Vybavený vším potřebným k pohodlnému pobytu. Tři lůžka jsou umístěna v obývacím pokoji. Dva apartmány v domě mají pouze společný vchod jinak jsou na sobě nezávislé ( oddělené schodištěm a dveřmi). V případě zájmu a dostupnosti si lze pronajmout celý objekt.

Sociální zařízení: Koupelna v přízemí má sprchový kout, rohovou vanu, dvě umyvadla, toaletu a pračku. Koupelna v patře má rohovou vanu, dvě umyvadla, toaletu a pračku.

Vytápění: Centrální nebo v krbu.

Doprava, parkování: Parkování přímo u objektu.
Stravování

Vlastní nebo v nedaleké restauraci.

Ceník ubytování:
kapacita 1 až 14 osob – 5 ložnic

Letní sezóna: červenec až srpen

Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za noc za apartmán
Zimní sezona: 2000,- Kč
Letní sezona: 2500,- Kč
Mimo sezonu: 2000,- Kč

Uvedené ceny jsou za jeden apartmán! Apartmán s terasou či s výhledem do zahrady.

Možnost ubytování celoročně. Víkendové, silvestrovské, vánoční pobyty. V letních měsících (červenec, srpen) lze rezervovat minimálně 5-ti denní pobyty a výše. Při obsazení celé chalupy je cena 4.000,-/noc.

Při rezervaci se platí záloha ve výši 50% z ceny pobytu a zbylých 50% se doplácí 14 dní před příjezdem, vše na účet. Platba v hotovosti není možná!

Při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 3000 Kč. Plyn (topení) a dřevo se platí zvlášť a kalkuluje dle spotřeby při odjezdu. Poplatek za domácího mazlíčka 200,-/pobyt.

Máte o pobyt v této chatě zájem?
Legenda: obsazený termín je označen červenou barvou pozadí, volné termíny mají pozadí zelené. Kalendář můžete přepnout na apartmány, aby byla viditelná obsazenost jednotlivých apartmánů.

[/vc_column_text]

Další ubytování

Chata pod Tolštejnem
1500 Kčza noc

Chata v přírodním styluZákladní chata přímo pod zříceninou hradu Tolštejn. Nabízí ubytování až pro 6 osob.

 • až pro 6 osob
 • přírodní ubytování
 • 2x ložnice
 • zahrada, vlastní stravování
 • parkování u objektu
Více info
Studio Vintage
1000 Kčza noc

Stylové ubytování v centru RumburkuStudio Vintage se nachází v centru historického města Rumburk avšak v klidné části města.

 • pro 2 osoby
 • stylové ubytování
 • plně vybavená kuchyň
 • Wifi internet, parkování
 • zahrada s venkovním posezením a grilem
Více info
Chalupa Dlouhý Důl 19
od 3000 Kčza noc

Ubytovní téměř na samotěStylová chalupa na hranici Národního Parku České Švýcarsko. Chalupa nabízí dostatek pohodlí a soukromí pro rodiny s dětmi.

 • až pro 10 osob
 • 2x ložnice
 • 1x obývací pokoj
 • zahrada, Wifi internet
 • parkování u chalupy
Více info